Rinna all ribide kohal mul. 11.02.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Eile avastasin et mul on vasakul pool rinna all ribide kohal kühm. Katsudes on ka valus. Paremal pool seda pole. Uurisin väheke ka ise netist ja jõudsin jämesoole kasvajani. Mul on kõhuga probleeme küll. Kord on kinni kord lahti. Söögiisu on väga hea . Söön kõike nii puuvilju juurvilju liha kala. Milles võib asi olla ? Miks see kühm seal on ? Kas peaksin kiiremas korras arsti juurde minema või saan kodus midagi ära teha? Olen täitsa kohe hirmul see avastus ehmatas mind korralikult ära! Mainiks ka ära et olen suitsetaja.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
29 aastasel, ehk noorel naisel, isegi kui ta suitsetab, on raskete haiguste võimalus väike. Uurin pilti nii ja naapidi, arvan ära tundvat naba, kuid midagi tarka ma ikka ei oska välja lugeda. Soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, kolleeg korraldab esmased uuringud, läbivaatuse ja koos leiate parimad lahendused.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi