kõhu probleem 01.03.15 / Perearst

Külastaja küsib:

tere
mure siis selline,et umbes 20aastaselt töötasin ühes puidu virmas ning tõstsin seal materjale ning ühel hetkel tekkis kõhtu meeletult terav valu.valud kestsid regulaarselt paar kuud,siis hakkas tasapisi järgi jääma
ning valud tekkisid taas kui sõin jahedat toitu,seal hulgas vesi,võileib jne koheselt tekkis valu uuesti,ja tuli kiiresti wc joosta kuna kõht kohe lahti oli.ja selline olukord on kestnud tänasepäevani.olen 183 cm pikk ja kaal on kõik need aastad stabiilselt püsinud 70-75kg,
ka praegusel hetkel olukord sama,kui midagi jahedat tarbida tuleb leida wc,selle vahega ,et mingil aja hetkel hakkas peale valu tulema (aeg ajalt) nr2 häda asemel vaid kaasid ja veri.
kas asi võib olla midagi väga ohtliku või ei ole väga hull?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vaevused on piisavalt "hullud" et sütitada igat arsti. Perearsti külastus, esmased analüüsid, mao-sooleuuringud ja siis on võimalik koostada mõistlik edasine raviplaan.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi