Punased triibud puusal 15.04.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kuna nahaarstikonsultatsioon siin ei tööta, kirjutan siia.

Mul on tekkinud paremale puusale palju pisikesi punaseid triipe. Algul arvasin, et püksid on kuidagi kortsus olnud ja sellest, aga nüüd on juba pikemat aega olnud ja ei paista vähenevat. Mõned on ka reie tagumisel küljel.

Kas peaks muretsema?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kindlasti peaks muretsema. Kuna iolete jätnud saladuseks oma vanuse, soo, põetud haigused, triipude täpse ilme ei saa ma kahjuks anda sisulisemat vastust.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi