klimp kurgus 27.01.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Minu mure selline, et kogu aeg on mingi klimp kurgus. Pean pidevalt neelatama, aga ikkagi on see tunne kõris kogu aeg. Kui hakkan rääkima, siis enne pean alati hääle puhtaks köhima. Olen 40-ne veidi muretsev naisterahvas.
Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kõri ja kurku peaks arst üle vaatama, siis saab ka midagi sisulist järeldada. Siit ka soovitus arstikülastuseks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi