jalad 11.06.08 / Perearst

Külastaja küsib:

olen 32 a naine,kel pool aastat tagasi diagnoositi kilpnäärme alatalitlus,tsh oli 13,78,võtan nüüd iga päev hormoontabletti.aga asi nüüd hoopis selline et ühel öösel hakkas parema jala sääremarjas nagu midagi närima,nagu keegi kõrvetax seestpoolt,järgmisel päeval juba valutas teine jalg ka.nüüd mõne päeva möödudes jalad tuikavad,on väsinud ja ööösel surevad ära ja kätega ka midagi rasket tõsta ei saa,millest see võix olla?jalgades nagu olex kogu aeg mingi pinge sees,kuigi ma neid oma teada üle ei koorma ja veenilaiendeid nagu pole näha,mõned tillukesed ehk ainult.kas võib nendest olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ehk on tegemist ravimi kõrvaltoimega. Pidage nõu ravi määranud arstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi