Peanahk haiseb 14.04.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Pesen pea õhtul ära ja järgmise päeva lõuna paiku hakkab pea haisema. Selline tugev higi lõhn, nagu poleks ennast terve kuu pesnud. Shampoone olen erinevaid proovinud. Pole pead järjest 2 päeva pesnud, siis on lausa kohutav. Milles asi? Kelle juurde peaks pöörduma? Selline asi on kestnud pool aastat.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ehk nahaarst. Saatekirja pole vaja. Teinekord katsuge anda veidi rohkem infi: vanus, sugu, nähtav nahamuutus, juuste murdumine, eritis nahapooridest, veresuhkur, allergia jm.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi