Kogu aeg unine 21.08.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mure on selline et kogu aeg on väsinud tunne (pealelõunat on eriti tugev unevajadus).Kohvi ei armasta heal juhul joon 1 tassi päevas. Vahepael proovisin Cofi-tabs-i(u.5 kuud tagasi).Enesetunne läks natuke paremaks aga ei taha neid tablette ka ju koguaeg süüa.
Kaks kuud tagasi hakkasin tarvitama Multi-tabs vitamiine ,algul oli nagu parem aga praegust on sama väsinud tunne tagasi.Olen proovinud nädalavahetusel et magan ennast välja aga paremaks ei ole läinud. Olen 34 a ja 83 kg raske ,kas see võib ka olla tingitud minu ülekaalust.
Kairi

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kahtlustan meeleoluhäiret, depressiooni ühes kehaliste vaevustega.
Perearst, esmased uuringud. kui need korras siis psühhiaatri konsultatsioon.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi