valud kõhus 20.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

juba u.nädal on mul valud kõhus,günekoloog on teinud sug.haiguste uuringud ja ei ole midagi leitud,kui hakkasin tarvitama vitamiine u.3 kuud tagasi,läks iga päev süda pahaks.Mis võib valud tekitada.Tunduks nagu oleks menstr.valu,millised sümptomid on sooleussidel või paelussil?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Vastaksin, kuid minu jaoks on puudu rida pisiasju. Seetõttu ei taha hakata isegi oletama. Soovitan nõu pidada perearstiga, kes eristab vaevuse lähteorgansüsteemi ja koostab uuringute-konsultatsioonide plaani.
Head tervist soovides Madis Veskimägi