Põletik ? 03.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Mure selline - valusad sõlmed kaenla all ja nüüd ka randmel. Tehtud analüüsid ei näita põletikku. Onkoloog vaatas ka üle ja ütles, et ses mõttes on küll tervis korras. Randmed muidugi valutavad ka nendele toetamisel. See on kestnud umbes jaanipäevast saati. Olen määrinud Fastum geeliga (mõneks ajaks päeva jooksul aitas - siis muutus nahk liiga tundlikuks) ja võtnud Ibumaxi 2-3 tk. päevas. Kuna magu on ülehappene, ei saa seda ka kaua kasutada. Mida veel teha või mis see üldse on?
Anu, 32

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Anu
Kahjuks on Teie kirjas infi vähe, et midagi kindlat oletada. Võimalik on randmekanalisündroom või põletikuline liigeshaigus. Soovitan nõu pidada perearsti, neuroloogi ja reumatoloogiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi