liigne higistamine 19.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere doktor!
Olen 33 aastane naine.Mind väga häirib, et kipun liigselt higistama.Kaenlaalused on lausa poole küljeni märjad, samuti on mul pidevalt niisked peopesad.Tunnen kuidas higi kaenlaalt voolab lausa nirena ...
Higi suur eritumine ei sõltu sellest, kas mul on külm või soe .
Millest võiks see küll tingitud olla ja kuidas saaksin end aidata.

Merilin

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Merilin
Soovitan arstiga nõui pidida, uuringuid: kliiniline veri, kilpnäärme testid, kopsuröntgenogramm jm.
Head tervist soovides Madis Veskimägi