Alapalavik, nõrkus 28.11.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Minu 15 a pojal (pikkus 168, kaal 63 kg) on aeg-ajalt paha olla, nõrkus, näost kaame, alapalavik 35,8. Kas nii võibki esineda kasvavatel lastel või peaksin arsti poole pöörduma? Tänan!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et tegemist on kasvueasesineva talitlushäirega. Nimelt võib esineda suured vererõhukõikumised lamadest seisma tõustes, millest ka kaame ilme.
Soovitan siiski nõu pidada tohtritega.
Head tervist soovides Madis Veskimägi