madal vererõhk? 05.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

viimane nädal aega on probleeme pearinglusega, ette kummardamisel, pikali heitmisel, isegi lihtsalt istudes pea viltu panemisel või ette painutamisel. vahel tekib lihtsalt nõrk pearinglus, vahel tugevam, millega kaasneb iiveldus ja mõningad tasakaaluhäired. aeg-ajalt on tugevaid valupisteid kuskil kõrvade kohal. kas tegemist võib olla madala vererõhuga (mul on üldiselt madalamapoolne vererõhk) või peaksin kiiresti arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Raske kommenteerida kuna infi on Teie kirjas vähe. Soovitan nõu pidada perearstiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi