pikalt haige 26.09.03 / Perearst

Külastaja küsib:

mul on tõsine mure ja ei tea kuhu enam pöörduda,nimelt on asi selles et ma ei jaksa enam olen koguaeg haige ja pere arst ütleb koguaeg et see on gripp ja läheb üle,mulle on tehtud kõik suguseid uuringuid ja kõik näib korras olevat ka olen läbinud günekoloogilise kontrolli ja kõik paistis korras olevat ometigi on mingi ajatagant valud alakõhus,võtan nospaad ja läheb tagasi aga see on kõige väiksem mure suurem mure on see et nii kuus korra on nii nädal aega palavik nii 37,5 ja nii juba pool aastat järjest ma ei jaksa enam olen täiesti kurnatud ja nõrk olen ka nii umbes 15kg alla võtnud ja ei paistagi lõppu tulevat kaks nädalat olen haige ja kaks terve ütlesin ka pere arstile et äkki peaks võttma midagi mis tugevdaks organismi imuunsust aga tema arvab et ei,mida teha ma ei jaksa enam olen jälle haige ja jäin nii ka ilma oma töökohast mida teha ma ei taha enam haige olla andke palun nõu kuhu pöörduda ja mida teha proobleem on tõsine!!!!!!!!!!!!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Asi ongi tõsine. Kahjuks ma ei saa midagi Teie vaevusest arvata, kuna pole märkinud oma vanuse, varasemad haigused, ja mitmed olulised asjaolud.
Kipun arvama, et vaevus võib olla seotud pigem psüühhikaga kui kehalise haigusega. Soovitan nõu pidada veelkord perearstiga, kui tema jagab minu arvamust siis võib olla abi psühhiaatri konsultatsioonist ja ravist.
Head tervist soovides Madis Veskimägi