palavikud 23.05.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Aastas kord ,eriti kevadeti,tekib nädalane periood palavikuga-38,liiges-,lihasvalu(pöörata voodis saab vaid linadega) ja kõhuvalu paremal pool.Pole ei nohu ega köha,kõht korras.
Günekoloogid väidavad,et patoloogiat ei ole.Kirurgid pimesoolt ei kahtlusta.Alati jääb diagnoosiks viirusinfektsioon.
Mida teha,kelle poole pöörduda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Raskevõitu võtta seisukohta. Usuksin arste, kui nad nii ütlevad, siis teevad seda tuginedes paludele faktidele. Muidugi tunfdub Teie poolt kirjeldatud seisund olema ebatavaline. Soovitaksin nõu pidada oma perearstiga, kes peab veelkord aru ja vajadusel korraldab süvauuringud haiglas.
Head tervist soovides Madis Veskimägi