laiuss 25.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

tere!

abikaasal eritub koos väljaheitega laiussi lülisid, tema aga keeldub arsti juurde minemast. kas on võimalik laiussi kodusel teel ravida (lugesime raamatust, et tuleks süüa kõrvitsaseemneid) või peaks kindlasti arsti poole pöörduma?

ette tänades
Kristel

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Laiussi raviks on ikka kõige õigem mitmed arstirohud, näit Praziquantel. Seda üldjuhul kirjutab nakkushaiguste arst.
Head tervist soovides Madis Veskimägi