Sügelised 28.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tahan saada sügelistest lahti

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tasub haigus üle vaadata, kas see on ikka sügelised. Maksaproovid, veresuhkur, täisveretest, SR, dermatoskoopia jt.
Olen kogenud seda, et eesti sügelised on veidi vastupidavamad, kasutan oma patsientide raviks 30% väävlisalvi, 5 päeva järjest. Retsept perearstilt, vastava võimekusega apteegis segatakse ravim.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi