Punased täpid kukla piirkonnas 07.08.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Avastasin enda jaoks veidra käitumise nahal, kuklal olevate punnide/märkide/laikude osas. Partner ütleb, et need on olnud ka varasemalt aga ei tundu midagi hullu olevat. Kuigi ise tean, et need ei tohiks olla pikemalt seal, kui kuu-kaks. (Arvan, muidugi kontrollinud ei ole aga keegi lähedastest oleks ikka tähele pannud. Aga nüüd tunnen natuke muret.)

Millega võiks olla tegu?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Nahal võib esineda erineval põhjusel lööbeelemente. Sageli tekivad need kuival ja tundlikul nahal. Kui kaebusi näiteks sügelemisele või koorikute tekkimisele ei esine, siis hetkel võiks jääda jälgimisele.

Head soovides,
Vanda Kristjan