Peavalu meelekohtades ja silmakoobastes 04.07.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere! Paar nädalat tagasi jäin haigeks- vasaku poole kurk ja kõrv hakkasid hullult valutama. Sellega kaasnes põõskoopapõletiku peavalule sarnane valu. Nüüd on kurk ja kõrv terve, aga eile õhtul hakkas nina veirtsema ja peavalu pole kuskile kadunud.

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Sellised kaebused vajavad visuaalset hindamist ja seisundi täpsustamist. Antud kirjelduse alusel soovitusi ei saa anda.
Palun pöörduda perarstikeskusesse.

Head soovides,
Vanda Kristjan