Peavalud 29.04.07 / Peavalu

Külastaja küsib:

mul on peavalud. ja väga tugevad peavalud. mis ei lase ültse mitte midagi teha... ja need peavalud on laupäeva ja pühapäeva hommikuti ja päris tihti. olen proovinud patjadega, et nagu sättinud neid igatepidi ... aga lõpuks on ikkagi peavalu. võtan valuvaigisteid ka aga nad ei aita. mida teha?

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

esimene käik perearsti juurde, kes valude iseloomu järgi määrab peavalu tüübi ja kontrollib vajadusel kehalist tervist.
Vajadusel suunab perearst Teid neuroloogi vastuvõtule.