Pearinglus 08.12.06 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere! Mul selline mure ,et kannatan paanikahoogude all,arst kirjutas Xanaxit.Kardan hirmsasti koguaeg igasugu haigusi,vahepeal valutas pea kergelt kukla tagant,nyyd pea enam ei valuta aga käib ringi,mida se tähendada võib?Vahepeal oli asi nii hull ,et tarbisin ka liigapalju alkoholi xanaxiga segamini.

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,
paanikahoogude ajal tunduvad kehalised kaebused väga reaalsetena vaatamata sellele, et midagi orgaanilist viga ei ole. Xanax on väga tõhus rahustav vahend, kuid mitte sobiv kestvaks kasutamiseks. Selleks soovitan koos arstiga koostada raviprogramm antidepressandi ja kindlasti psühhoteraapia kasutamisega.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Peavalu

Mure

Tere!Mure selline,et on pearinglus just püsti seismisel.Arst ütleb,et ravimitest:Tarvitan Mirtazapini depreka raviks.Paluks abi!

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

nii see on, vahetage ravimit.

Loe edasi

Pearinglus

on juba nädal nõrk peavalu,mis rohkem nagu rõhub kõrvade tagant,samuti on juba neli päeva tugev pearinglus,eriti kui teha äkilisi liigutusi või kui heita pikali,käib voodi meeletult ringi nii,et süda läheb ...

Vastas dr Sulev Haldre

pearingluse kirjeldus viitab healoomulisele asendivertiigole. Korrektne diagnoosimine toimub arsti vastuvõtul.

Loe edasi

Pearinglus

Mul on viimase kuu aja jooksul sagedasti einenud
peringlemist pealaepealt.See esineb siis,kui tõusen
pikaliasendist ülesse,ka ööseti,kui keeran külge,voodi nagu pööraks ringi. Vahetevahel ...

Vastas dr Sulev Haldre

Kirjast lähtub, et pearinglus on suurem mure kui peavalu. Asendi muutmisel tekkib pearinglus viitab tasakaaluorgani kergele ärritatavusele. Soovitan külastada perearsti

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi