näovalu 28.05.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 35a. naine ja mind vaevavad pidevad näovalud mis on kestnud vahelduva eduga viimased neli aastat. Nägu ei talu kuuma,kulma,tuult jne.Põhilised valu piirkonnad on alalõualuu piirkond,põsed ja nüüd on lisandunud otsmik.
Valuhood vaibuvad ja puhkevad,hambad kokkupuutel vetruvad ja tekitavad tugevaid valupurskeid.Ei puudu ka paistetus põskedes.Hambaid on korduvalt
kontrollitud ja kõik pidavat korras olema sammuti ka põsekoopad.
Olen oma murega üksi sest kõik minuga tegelend arstid põgenevad mind nähes.
Vasaku põsega käisin neli aastat tagasi tsüsti operatsioonil peale seda läks kõik veel hullemks .Algul räägiti küll läheb paremaks,oota.Aga mitu aastat, seda ei öeldud.
Ootan vastust ette tänades Ruta

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos