Palun tõlget 19.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palun tõlkige MRT diagnoos. Kas siit tuleb operatsioon. Põlvedega olen kimpus juba oma 5 aastat
Neuroloog pole varem probleemi näinud, aga praegune on esmakordne.l kuna on paistes ja jalale toetumine 3 nädalat hiljem ka valulik.
Olen loomult väga aktiivne inimene ja tegelen paljude asjadega, sporti ei tee, aga oman lisaks pedagoogi tööle koristusfirmat, kus tihti askeldan ka ise aktiivselt

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ei ole neuroloogilise probleemiga. Küsige ortopeedilt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika