Kas südame või närvimure 04.09.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

8.nädal juba toimuvad mingid luksatusesarnased tõmblused-ühekordne alati,ebaregulaarsed.Sai tehtud üldtestid-kolesterool üle normi,keha indeks >28.Palusin perearsti kardioloogi juurde panna,aga ehk on see hoopis neuroloogi ala?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt vahelihase e. diafragma ärritusest johtuvate tõmblustega millede korral tuleks konsulteerida gastroenteroloogiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika.