Terav valu kõrvades, millele lisandub ka peavalu 14.06.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Töötan arvutiga. Tavaliselt peale lõunat lööb kõrvadesse väga tugev terav valu. Mõlemad kõrvad on valusad, aga valusam just parem kõrv. Sageli lisandub kõrvavalule ka üsna tugev peavalu. Viimasel ajal esineb ka vererõhu kõikumist, kus vererõhk tõuseb üsna kõrgele 170/114.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Esialgu tuleb pöörduda kõrvaarsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika