Peavalu tööl 12.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Töötan haiglas pean suhteliselt palju seisma. Probleem on selles, et kella 12-ks hakab pea tasapisi valutama ning valu läheb üle peale tööd kui olen juba pikalt niisama olnud ja puhanud. Peavalu on selline, et kui pead järsku liigutada siis on selline terav valu. Millest see võib põhjustatud olla? Vererõhk on mul rahulikus olekus 130/80 ning vanust 21aastat, muid haigusi ei tohiks olla.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjus võib olla kuklanärvipõletikus. Konsulteerige oma haigla neuroloogiga.