Õlad pinges/tuimad 25.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Selline mure, et üks pool õlast kuidagi tuim ja kinni võrreldes teise õla poolega. Probleem tekib justkui talvel, kui on külm, et eelmine talv oli sama probleem, aga muu aastaaeg sellist probleemi pole. Et kas see võib olla külmast või on õlg pinges. Mis ma sellises olukorras tegema peaksin?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Õlga tuleks näidata ortopeedile ja siis kui seisund halveneb.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika