taga kuklas on pulsseerivvalu pisted? 22.04.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 17aastane noorneiu kes põeb ka söömishäiret juba mitu aastat.Probleem on selles et mul ei valuta pea vaid tagapool kuklapiirkonnas on tugev pulseerivvalu mis väljendub iga paari minuti tagant lööb tahapoolpeal pisteid ja nii paarkümmend korda päevas ja õhtupoole tekkib kuumav tunne.See on mul kulgeb nii et ärkan ja kohe hakkab kõik see valu pihta ja on tervepäev kuni lõpuks jään õhtul magama ja siis jälle hakkab pihta.Ibumetin ja paratsetamool pole aidanud grammigi sest mul põhiliselt pole peavalu vaid need pisted ja valud.See on mul juba rohkem kui 1nädal olnud ja ei tea põhjust.Käin veel 9klassis ka alles.Kas keegi teab põhjust või millega on teagu ?Kas ilmast olenev?kas rohtudest olenev?või mis..?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kuklanärvi neuralgiaga. Kui perearst ei aita, tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika