Seljadiski väljasopistus 16.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Millised on ravivõimalused Eestis haigekassa ja mitte haigekassa raha eest seljadiski väljasopistuse puhul?
Ning milline ravi täpsemalt?
Tahan teada, et millised on mu võimalused taastumiseks, kui ma Eestisse naasen (olen Indias praegu)?

Kui suur on võimalus, et on vaja operatsiooni?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pildil on väljasopistus üsna suur - näha L5 lülikeha kohal. Operatsiooni vajaduse otsustab aga neurokirurg lähtudes vaevuste iseloomust ja neuroloogilise läbivaatuse tulemustest. Neid mitte teades ei saa konkreetset vastust anda.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika