Jala suremine rahulolekus 19.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nädal tagasi kadus korraks vasaku silma nägemine, sekunditeks, ning tekkis vasaku jala ära suremise tunne allpool põlve sääres ja labajalas, mis püsib eriti rahulolekus olles, kõndides ei saa aru. Milles võib asi olla ja kas tegemist on ohtliku seisundiga, kestab juba nädala

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on tõenäoliselt insuldiohuga ja soovitan minna uuringutele EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika