Mis see tähendab ? 24.09.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Teostatud keskmise väljaga MRT- uuring peaajust natiivis (T1 3D sag, T2 3D Flair sag, T2 ax, SWI ax, DWI ax, ADC ax).' Peaaju MRT: 1.5 T, uuritud natiivis. Mõlemal pool suurajus on süvas valgeaines mitmeid ebaspetsiifiliseks jäävaid FLAIR hüperintensiivseid signaalimuutusi, enamus frontaalsel.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mitmesed kahjustuskolded aju mõlema poolkera sügavuses millede põhjuste kohta pildi järgi otsust anda ei saa.
Vajate neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika