Pea liigutades valus 18.08.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pea keerates, püstitõustes, alla vaadates valus, muidu ei valuta aga ainult liigutades selline raske tunne ka koos valuga. Üleeile oli hommikul 37 palavik, eile veidi külm a värinaid ja teist päeva pea valus, aga tundub, et aina hullemaks läheb

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui palavik 38 ja rohkem, tuleb põõrduda EMOsse kuna on võimalik nt. meningiit. Tavaline põhjus aga on muutused kaelalülides ja kaelalihaspingest tingitud kuklanärvide ärritus. Aitab tavaliselt kaelamassaazikuur koos valuvaigistitega. Asja täpsustab neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika