pead liigutades hetkeks kõrvade vahel peas kostab "tsuh-tsuh"minestustunne ,tugev iiveldus 29.01.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

pead liigutades hetkeks kõrvade vahel peas kostab "tsuh-tsuh"minestustunne ,tugev iiveldus
silmi või pead liigutades sahin ja värin hetkeks silmade taga või kõrvade vahel,samal hetkel tunne et pilt läheb eest ja tugev iiveldus .silmade ees virvendus

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla esimeste kaelalülide ebastabiilsuse probleemiga. Alustuseks tuleks teha Rö ülesvõtted kaelalülidest külgvõttes pea sirutuse ja painutusega (funktsionaalsed), saab teha läbi perearsti. Seejärel võiks tulla konsultatsioonile.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos