bakeri tsüst. 01.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Parema põlve õndlas on bakeri tsüst. Säär läheb aeg ajalt tuimaks .Kas on nii, et ravi pole vaja terveneb ise.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Kui Bakeri tsüst teeb valu, siis seda punkteeritakse ja süstitakse sinna põletikuravim. Protseduuri võiks teha perearst, kui seda ei tehta, siis teeb seda ortopeed.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi