Nõrkus jalgades ja pidev kukkumine. 03.05.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on mure enda ema pärast.
Tal on pikemat aega olnud probleem jalgadega. Nüüd juba väga tihti lihtsalt kukub ja ei saa enam ise püsti.
Ta on käinud neuroloogi juures kuid peale rohtude välja kirjutamise ei ole sellest kasu midagi olnud.
Viimati välja kirjutatud rohud on mõeldud ka epilepsia haigele.
01.05.21 käidi temaga Tartus EMOs.
Seal soovitati küsida arsti käest saatekiri mrt ' le.
Küsides neuroloogilt saatekirja, siis sellest ta keeldus ja soovitas hoopis minna psüholoogi juurde

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilma läbivaatust tegemata ei saa soovitusi anda.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika