Peale ajukasvaja eemaldamise operatsiooni käed-jalad ei saa liigutada. 21.07.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Naisel pea hakkas ikka valutama lõpuks läks päris hulluks valud, läks arsti juurde, avastati kasvaja, tehti operatsioon eemaldamiseks, peale operatsiooni käed-jalad ei taha liikuda, nüüd juba nädal+ möödas, ehk oskate öelda, kas on lootust et see kõik siiski liikuma hakkab või kas selliseid juhuseid, kus hakkab hiljem liikuma esineb tegelikkuses praktikas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paranemise eelduseks on järjepidev haigega tegelemine ja ravivõimlemine. Paranemise ulatus selgub paari kuu jooksul.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika