Näo vask pool nõrgem 16.05.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Minul lõi valu lõua alla,nagu oleks krampi kiskunud ,mis möödus ruttu.Hommikul tundsin ,et vasak näopool on natuke tuim.Vasakut silma ei saa tugevalt kinni pigistada ning vasakpoolne põsk ning huul ei taha hästi toimida.Teisi kaebusi nagu ei ole.Kas ma peaksin muretsema või möödub see ilma ravita.Lugupidamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et tegemist on vasaku näonärvi kahjustusega. Põhjuseks peetakse herpesviirust. Paranemine toimub reeglina iseeneslikult, võtab aga sageli mitu kuud.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika