Ülesse-all õõtsuv tunne 13.05.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Umbes 4 päeva olen tundnud koguaeg sellist tunnet nagu oleks justkui paadi peal. Tunne on selline ülesse-alla õõtsuv. Kõige hullem on kõndides, pisut vähem seistes ja istudes ning pikali olles kõige vähem. Iiveldust, peavalu ega midagi säärast ei ole. Tasakaal ei kao ära isegi kui ühel jalal seisan aga tunne on just kui oleksin laeval või paadil. See seisund sai alguse ühel hommikul kui jõin kohvi ja järsku tekkis selline tunne, et õhk ei mahu pähe ära. Kuulmine oli justkui vati sees. Paar minutit oli hirmutav kuid siis läks see üle ja rohkem pole olnud. Alates sellest episoodist olen olnud nüüdseks juba 4 päeva õõtsuvas/kiikuvas olekus. Mind huvitab, millest võib selline seisund tingitud olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt ei ole tegemist sisekõrva tasakaaluorgani häirega (vertigoheel kasutu). Asja täpsustamiseks tuleks tulla neuroloogi vastuvõtule.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika