Probleem peaga 29.03.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ma ei tea enam kuhu pöörduda, midagi on peaga lahti, kas on võimalik mingeid aju uuringuid teha? Pea on paks (meelekohad) ja kiireid liigutusi ei talu, peas (nagu paremas kõrvas)kohiseb, kluksub...ei talu tugevaid helisid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla ärevusest ja pingeseisundist tingitud vaevustega. Psühhiaater võib aidata.

Dr. Ain Pajos