keel paremalt poolt paks ja tuim, põsk ja igemed samuti 17.04.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere doktor, olen teie patsient, pidin kuu aega tagasi teile helistama aga teil ju vastuvõttu pole. Algas 10 päeva tagasi, äkki läks keel paksuks, õigemini pool keelt,paremalt poolt, maitset ei tunne kui hambaid pesen, on igemed tuimad. Helistasin perearstile ta arvas, et allergia, kirjutas Opexit, olen 5 päeva võtnud , midagi pole muutunud täna arst ytles, et teeksin koroona viiruse testi aga ma pole yldse väljas käinud ja tundemärke ka pole, kael on kange paremalt poolt kuigi olen spetsiaalselt harjutusi teinud.. ja saatekiri MRT uuringule,kuhu saatsite, on alles 16.juuli. Mida teha, kas asi on hull? Aa, ja pea käib ringi sellepärast pole ka välja julgenud minna, silmad on ka imelikud, kord näen normaalsselt, kord ähmaselt.Varem vaatasin telekat ilma prillita, nyyd on prilligagi ähmane.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna võimalikke põhjuseid keele tuimuseks on palju, on selle kirja alusel raske õiget nõu anda. Kui seisund püsib, helistage tel. 6748591

Dr. Ain Pajos