tasakaaluhäire - tasakaalutus käimisel 30.01.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Vähesel määral tasakaaluhäiret kõndides tunnen juba mitu aastat - ,,joodiku,, moodi kõnd... Praegu tasakaalutus igal sammul- kõikumine, astudes mõne sammu pean peatuma, samas kael-kukal väga pinges. Kuu aega tagasi algas jalgadel kuni põlvedeni kõrvetustunne. Perearsti saatekirjaga 04.01.19 tehtud uuring TÜ tasakaalukeskuses - viiteid sisekõrva kahjustusele, haigusele ei ole. Diagnoos.R42 Tasakaaluhäire. Omal algatusel TÜ neuroloogi juures. Lisan faili. Tehtud MRT-ikka ainult ealised muutused...(kahjuks ei saa siin lehel lisada mitut faili - olemas ka MRT. Nägemine paremas korras... Kus siis viga ja mis saab ära teha, et kõnniksin normaalselt? Juba 9.a teen regulaarselt kepikõndi, praegu tuleb pause. Mitu aastat teen Tasakaalukeskuse soovitatud harjutusi...
Kas Teie OÜ Neurodiagnostika ś vastavad uuringud perearsti saatekirjaga, mis need maksavad ja kui pikk on järjekord?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ei ole tegemist häirega sisekõrvas - siit ka Betaserci toime puudumine. Tasakaaluhäiretel on sageli mitu põhjust ja tõde selgub vaid neuroloogilise läbivaatuse järel.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
Tel. 6 748 591