Lõualuud 12.09.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on mure lõualuudega. Eile õhtul tekkis mul lõualuudes kramp, selline, et ma ei saanud suud kinni panna u 30sek ja rääkimine oli raskendatud. Valu tõttu hakkas mul ka paha, heitsin pikali ja kõik möödus. Viimati tekkis mul selline kramp aasta aega tagasi (08.juuni.17), mis lõppes epileptilise hooga. Mäletan, et tekkis kramp ja järgmine hetk ma juba ärkasin põrandalt. Selle tõttu võtan hetkel ka ravimit Timonil 300 (3tbl päevas), rohkem hoogusid pole olnud. Lõualuudest veel nii palju, et need naksuvad kui ma söön ja ikka nii kõvasti, et teised ka seda kuulevad. Milles võiks probleem olla ja kelle poole peaksin pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võis olla nn partsiaalse ehk osalise Ep hooga. Kas viimasel ajal EEGsid on tehtud. Helistage.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika