epilepsia diagnoos ja autojuhiload 13.08.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on diagnoositud epilepsia 11 aastat tagasi ja viimane hoog oli 2011 aastal juunis. Kokku hoogu oli 4 korda. Viimased 2.5 aastat ma kasuta ravimeid (minu arsti poolt lubatud). Viimased EEG uuringud ka täpselt ei näidanud mingeid kahtlusi et hood võivad jälle tekkida.
Kas on mingi võimalus hinnata minu tervislik seisund ja saada arsti luba?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tervisetõendi lubade jaoks väljastab perearst. Seaduse järgi kui vähemalt 1 a. ei ole hoogu olnud, siis ka epilepsia diagnoosiga võib taotleda B kat. juhiluba.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika