(pea)ajuaneorüsm ja epilepsia 29.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

augustis tundsin halba enesetunnet lõppes see vasaku külje ajutise liikumatusega ja krambihoogudega.viibides haiglaravil enesetunne paranes ja diagnoos veresoonte väärareng.määrati kodune ja väga rahulik reziim kuni operatsioonini(27.10).kuid enne korralist oppi toimus uus hoog(17.10)vasaku külje nõrkus ja krambihoog.haiglaravi ning diagnoos epilepsia ajuaneorüsm ja et op jääb ära kuna opereerida ohtlik.küsisin kuidas jääb tööga,öeldi et kui olen 3 nädalat vastava skeemi alusel epilepsia rohtu võtnud ja enesetunne lubab võin tööle minna.mul jäi algul mulje et asi tõsine veresoon võib peas lõhkeda jne.sellest ka rahulik reziim.kuid nüüd nagu terve mees.töötan teedehitusmasinatel kuidas suhtuda oma diagnoosi ja mis see üldse tähendab?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti soovitan tarvitada pidevalt määratud ravimeid, kuna hoo kordumine tähendab riski tervisele. Haiguse kohta täpsemalt tuleks küsimus esitada raviarstile, kelle käes on uuringute tulemused.

Dr. Ain Pajos