Üle 2 kuu valud ülaseljas 13.08.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere mure siis selline et käisin reisil ja sain vasakusse õlga ja kaela piirkonda külma (autokonditsioneer puhkus peale)ja nüüd on juba kaks kuud sellised valud et öösel isegi ei saa magada ja kiirgab edasi kätesse ja jalgadesse käinud olen 3 korda EMOs sealt pandud raviks keto 50mg ja tramadol 50mg tehtud on ka õlgadest ultraheli õlad korras.Olen käinud ka perearstil+ neuroloog sealt suunas neuroloog ortopeedi juurde sinna pole veel jõudnud äkki oskate mingit nõu anda sest selline nõrkus ja valud varbad vahest surisevad

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on tehtud ka kaelalülidest pildid. Vajalik on neuroloogi läbivaatus, ortopeed tõenäoliselt ei aita. Helistage peale 28 augustit, oleme praegu puhkusel.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika