Jalalabad valusad 23.09.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 23aastane, 3 kuud tagasi sünnitanud. Ei tea, kas sünnitamine asjasse puutub, aga igaks juhuks mainisin.
Umbes 1,5 kuud olen end vahel halvasti tundnud. Kerge iiveldus ja sellega kaasnev madal kehatemperatuur. Mõni aeg tagasi tekkis ka palavik, mida seostasin sellega, et igemes oli mädakott, mille sain hambaarsti juures eemaldatud. Lisaks sõin ka nädal aega antibiootikumi. Vahel lööb suvalisse kohta kas käes või jalas õrn valu. Hommikul voodist tõustes on valus kõndida, jalalabad on valusad. Päeva peale läheb valu üle, aga jalga liigutades on jalalaba ja varbad valusad. Vahel käele toetudes on ka ranne valus. Vahel tuleb ette ka peavalusid ja raskustunnet peas.
Ma küll ei tea, kas see kõik on omavahel seotud, aga panin kõik kirja.
Neljapäeval 26.09 lähen perearsti juurde proove andma.
Olen oma tervise pärast väga mures. Mis te arvate, milles on probleem? Mis haigusega on tegu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Rääkige sellest kõigest ka perearstile. Ilmselt on vajalikud reumauuringud.

Dr. Ain Pajos