valutav õlg 25.05.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

õlg on teinud valu juba kolm kuud, tehti magnetresonantstomograafia uuring , tulemus, kõõlustupes on veidi vedelikku, ülemises labrumis on SLAP 1 rebend, akromioklavikulaarliigeses on veidi artroosi, akromion on 1 tüüpi
Mis oleks ravi, mida ettevõtta. Töötan puiduettevõttes ja tegemist on raskuste tõstmisega. Kas tohin jätkata tööl käimist

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks konsulteerida ortopeediga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika