Valu pea tagaosas 11.04.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure selline, et lööb pea tagaosasse suruv valu, tunne selline, nagu miski suruks pea sees kokku ja survetunne levib ka kurguni, valu on paari kuu vältel muutunud tugevamaks ja pikemaks. Alguses oli valu umbes pool minutit pikk nüüdseks juba paar minutit, väljakannatamatu see veel ei ole, aga on muutunud tunduvamalt valusamaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks pöörduda neuroloogi vastuvõtule. Vajalikud on ilmselt lisauuringud ja läbivaatus.

Dr. Ain Pajos