Kaelavalu 15.10.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Selline mure, et viimasel ajal on kael hakanud valutama. Valutab perioodiliselt, mitte koguaeg. Teinekord hakkab ka pea õrnalt valutama kui kael on kange ja pinges. Samuti on probleem ka see, et kui pead natuke taha lükkan, käib kuskil üleval pool selgroo kõrval mingi imelik raks läbi ja seda juba kevadest saati. Millest võib selline asi olla tingitud? Olen 22-aastane naisterahvas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaela ja peavalu on sageli seoses kaela lihaspingega,. Võimalikud on ka muutused lülidevahelistes kõhrketastes. Võiksite lasta teha rö üv-d kaelalülidest.

Dr. Ain Pajos