vaktsineerimine 05.06.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin teada kas vaktsineerimine puukentsefaliit vastu võib tekitada mingeid suuremaid vaevusi peale väikse palaviku? Ma mõtlen tekitada pearinglust, krampe vms.?
Nimelt on mul probleemid pearinglusega ja võtan juba kümme aastat cipramili.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti ei kesta võimalikud kõrvalnähud aastaid. Kestev peariglus ei ole seoses vaktsineerimisega.

Dr. Ain Pajos