Puugihammustus 04.06.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 33a. naine, ca 3 nädalat tagasi avastasin endal puugi (hammustuse ümber oli turses ja punane). Mingist ajast tunnen end pidevalt väsinuna, aeg-ajalt peas suruv tunne, viimastel päevadel liigese/lihase valud (eriti jalgades). 2 päeva tagasi tõusis palavik kiiresti ja oksendasin, eile oksendasin samuti - palavik püsis 37,3-37,7 vahel, täna juba parem - palavikku pole (35,5). Kas on sellel mingi seos puugihammustusega?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel ja arstivisiidiga ei saa sellele vastust. Tuleks teha puugitestid - perearst, nakkushaigala.

Dr. Ain Pajos